Genel Bilgiler

Bu kongre Hakemli bir etkinliktir.

 

Kongre Tarihi
22-25 Mart 2018

Kongre Yeri
Maritim Pine Beach, Belek, ANTALYA

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe ve İngilizcedir.

Kongre Katılım Kabul Mektubu
Kongreye ‘Sözel/Poster’ sunumu ile veya ‘dinleyici’ olarak iştirak eden katılımcılara online ‘Kabul Mektubu’ gönderilecektir.

Kayıt ve Danışma
Kayıt ve Danışma Masası, 22 Mart 2018 perşembe gününden itibaren Maritim Pine Beach Hotel’de hizmet verecektir.
Kayıt için ödemeyi 19 Mart 2018 Pazartesi günü saat 17:00’den sonra yapan katılımcıların banka dekontlarını yanında bulundurmaları ve kayıt sırasında göstermeleri gerekmektedir.
Kongre günü kayıt masasına ödeme yapmak durumunda olan katılımcılar ödemelerini nakit olarak yapacaklardır.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara 22 Mart 2018 itibariyle kayıt masasından Katılım Belgesi verilecektir

Yaka Kartı
Yaka Kartı kayıt sırasında verilecektir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Stand Alanları
Stantlar konferans salonlarının bitişiğinde kurulacak olup, kahve ikramları da stand alanlarında yapılacaktır. Stand alanlarına giriş için kongre kaydı yaptırma şartı aranmaktadır.

Poster Ödülleri
Poster özetleri ve Poster Sunumları Bilim Kurulu tarafından değerlendirilecektir. Başarılı bulunan en iyi on posterden ilk üçüne 1., 2., 3.’lük ödülü, diğerlerine “en iyi on poster” belgesi verilecektir. Ödüller kapanış töreninde verilecektir.

Refakatçılar
Otelde konaklayan Refakatçılardan kayıt ücreti alınmamaktadır.

Katılımcıların Günübirlik Misafirleri
Kongre Oteline girişler otel güvenlik elemanları tarafından kontrol edilmektedir. Günübirlik misafiri olan katılımcılar misafirlerini dış güvenlik kapısından almaları gerekmektedir. Otel, 30 dakikayı geçmeyen ziyaretlerden ücret almamaktadır. Ancak, saat 09:00-18:00 saatleri arası ile Saat 18:00-24:00 arası 30 dakikayı geçen ziyaretlerden ayrı ayrı olmak üzere; 20’ şer euro katılımcıların günübirlik misafirlerinden ve/veya katılımcılardan otel tarafından ücret alınmaktadır. Bu süre akşam 18:00’ı geçmiş ise kişi başı toplam 40 euro alınmaktadır.

Ulaşım
Kongre Oteli - Antalya Havaalanı - Otobüs Terminali arasında belirlenen saatlerde ücretsiz ulaşım hizmeti verilecektir.

İptal Şartları
5 Mart 2018 tarihinden sonra yapılacak kayıt, konaklama ve transfer iptallerinde para iadesi yapılmayacaktır. İptaller Kongre Sekreterliğine yazılı olarak bildirildiği takdirde geçerlilik kazanacaktır

Ücretsiz Otel Hizmetleri
Aşağıdaki linkten otelin ücrete tabi ve ücretsiz hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
http://www.maritim.com.tr/MesFiles/files/tr.pdf