Genel Bilgiler

Kongre Tarihi

30 Mart-2 Nisan

Kongre Yeri

Side Star Elegance Hotel, Manavgat, ANTALYA

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

Kongre Katılım Kabul Mektubu

Kongreye ‘Sözel/Poster sunumu’ ile veya ‘dinleyici’ olarak iştirak eden katılımcılara online ‘Kabul Mektubu’ gönderilecektir.

Kayıt ve Danışma

Kayıt ve Danışma Masası, 30 Mart 2017 perşembe gününden itibaren Side Star Elegance Hotel’de hizmet verecektir
Kayıt için ödemeyi 27 Mart 2017 Pazartesi günü saat 17:00’den sonra yapan katılımcıların banka dekontlarını yanında bulundurmaları ve kayıt sırasında göstermeleri gerekmektedir.
Kongre günü kayıt masasına ödeme yapmak durumunda olan katılımcılar ödemelerini nakit olarak yapacaklardır.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara 30 Mart 2017 itibariyle kayıt masasından Katılım Belgesi verilecektir

Yaka Kartı

Yaka Kartı kayıt sırasında verilecektir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Stand Alanları

Stantlar konferans salonlarının bitişiğinde kurulacak olup, kahve ikramlarıda stand alanlarında yapılacaktır. Stand alanlarına giriş için kongre kaydı yaptırma şartı aranmaktadır.

Poster Ödülleri

Poster özetleri ve Poster Sunumları Bilim Kurulu tarafından değerlendirilecektir. Başarılı bulunan en iyi on posterden ilk üçüne 1., 2., 3.’lük ödülü, diğerlerine “en iyi on poster” belgesi verilecektir. Ödüller kapanış töreninde verilecektir.

Refakatçılar

Otelde konaklayan Refakatçılardan kayıt ücreti alınmamaktadır.

Katılımcıların Günübirlik Misafirleri

Kongre Oteline girişler otel güvenlik elemanları tarafından kontrol edilmektedir. Günübirlik misafiri olan katılımcılar misafirlerini dış güvenlik kapısından almaları gerekmektedir. Otel, 30 dakikayı geçmeyen ziyaretlerden ücret almamaktadır. Ancak, saat 09:00-18:00 saatleri arası ile Saat 18:00-24:00 arası 30 dakikayı geçen ziyaretlerden ayrı ayrı olmak üzere; 20’ şer euro katılımcıların günübirlik misafirlerinden ve/veya katılımcılardan otel tarafından ücret alınmaktadır. Bu süre akşam 18:00’ı geçmiş ise kişi başı toplam 40 euro alınmaktadır.

Ulaşım

Kongre Oteli - Antalya Havaalanı - Otobüs Terminali arasında belirlenen saatlerde ücretsiz ulaşım hizmeti verilecektir.

İptal Şartları

3 Mart 2017 tarihinden sonra yapılacak kayıt, konaklama ve transfer iptallerinde para iadesi yapılmayacaktır. İptaller Kongre Sekreterliğine yazılı olarak bildirildiği takdirde geçerlilik kazanacaktır

Ücretsiz Otel Hizmetleri

Saat 07:00 – 24:00 arası All inclusive kapsamında açık büfe sabah kahvaltı, açık büfe öğle yemeği, açık büfe akşam yemeği, tüm soft içecekler, limitsiz yerli alkollü içkiler, yerli biralar, sıcak içecekler (çay, kahve, sıcak çikolata, bitki ve meyve çayları), house wine, soft içeceklerle dolu minibar. İnternet (Business Center - tesis ana bina- lobby katı ve odalarda ücretsiz internet erişimi), mini futbol, basketbol, kapalı cep sineması (73m2-67 koltuk kapasiteli), açık otopark (100 adet araç kapasiteli), safe (odalarda), oyun salonu, TV köşesi, boccia, kütüphane, masa oyunları, her gün dillere göre sinema, bingo, canlı müzik, özel temalı geceler, dans geceleri, günlük animasyon aktiviteleri. Hamam, sauna (rezervasyonlu), buhar odası, kapalı havuz ve jakuzi. Wireless internet bağlantısı Genel alanlarda, Odalarda ve tüm toplantı salonlarımızda ücretsizdir (Otel tarafından belirlenen limitlerde). Ücretli Otel hizmetleri  Fax, fotokopi, telefon, araç kiralama servisi, tenis kortlarının gece ışıklandırması kullanımı, tenis raket ve topları (depozitolu) çamaşırhane, kuru temizleme servisi, kuaför, doktor ve hemşire (24 saat ulaşılabilir), fotoğraf hizmetleri, masajlar, kese ve güzellik tedavileri, yüz maskesi, hidroterapi, kuaför. İthal içecekler, yerli ve ithal özel şaraplar, şampanyalar, köpüklü şaraplar, taze meyve suyu, enerji içecekleri. Oda servisi 24 saat / Ücretli.1 adet A’la Carte restoranımız akşam yemeğinde rezervasyonlu ve ücretli (7 Euro /Kişi başı/12 yaşından küçük çocuklar alınmamaktadır) olarak servis verecektir. 8 kişi ve üzeri grup rezervasyonlarında fiyat değişmektedir.  

Katılım Ücretleri

Kongremizin katılım ücretleri hakkında detaylı bilgi...

Arşiv

Geçmiş kongrelere ve kongremize ait dökümanlar...

Sponsorluk

Kongremize sponsor olmak için tıklayınız