en 7. İlaç Kimyası Kongresi 7. İlaç Kimyası Kongresi

Konaklama

Kongre merkezi olarak Mirage Park Resort, Göynük, Kemer, ANTALYA belirlenmiştir. Konaklama işlemleri MIRAGO Turizm Organizasyon ve Asistans Hizmetleri Ticaret A.Ş.  tarafından yapılmakta olup rezervasyon yapmak  için aşağıdaki linke tıklayınız.

 Konaklama Rezervasyonu İçin Tıklayınız 

 

Oda rezervasyonu için Kongreye Kayıt olunuz

KONAKLAMA TÜRÜ

FİYAT

Tek kişilik oda                

290 TL

Çift kişilik oda (kişi başı) 

220 TL

Üç kişilik oda (kişi başı) 

210 TL

Dört kişilik oda (kişi başı) 

210 TL

Dış Katılımcı*

(Kongre Otelinde Konaklamayan Günlük 09:00-18:00)

100 TL

 

 

 

                                                                      

                                                                      

 

 

 

0-9 yaş bir çocuk ücretsiz, 2. Çocuk 75 TL

 

            

ÖNEMLİ BİLGİLER:

  1. Kongrenin tüm konaklama işlemleri MIRAGO Turizm Organizasyon ve Asistans Hizmetleri Ticaret AŞ tarafından yapılacaktır.
  2. Yukarıda belirtilen Konaklama ücretlerine KDV dahildir. MIRAGO Turizm Organizasyon ve Asistans Hizmetleri Ticaret AŞ tarafından fatura düzenlenecektir.
  3. Fiyatlar “HERŞEY DAHİL” konseptindedir. Otele giriş 14:00’ten sonra ve otelden çıkış 12:00’ye kadardır. Giriş günü öğle yemeği alarak başlar , çıkış günü kahvaltı dahil biter.

* Mini barlarda konsept dahilinde soft içecekler dahildir.

* Extra alınacak öğünler kişi başı 50,00 TL fiyatlanır.

  1. Kongre Oteline girişler otel güvenlik elemanları tarafından kontrol edilmektedir. Günübirlik misafiri olan katılımcılar misafirlerini dış güvenlik kapısından almaları gerekmektedir. Otel, 60 dakikayı geçmeyen lobide yapılacak ziyaretlerden ücret almamaktadır. Ancak, bir saati aşan 09:00- 18:00 saatleri arası ziyaretlerde 100 TL ve  bir saati aşan 18:00-24:00 arası ziyaretlerden ek olarak katılımcıların günübirlik misafirlerinden ve/veya katılımcılardan otel tarafından ücret alınmaktadır.

 

*Dış Katılım Ücreti Nedir?

Her şey dahil sistemde çalışan otellerde; otel konsepti dahilinde kongre aktiviteleri süresince yiyecek ve içecek servisleri ücretsizdir. Bu nedenle otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve kongre otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından Dış Katılım Ücreti alınmaktadır.

Dış katılım ücretine kayıt türü aranmaksızın otelde konaklama yapmayan tüm katılımcı, firma temsilcileri ve öğrenciler tabiidir.

Dış katılım bedelinin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamayacağından dış katılım bedeli ödemesinin kayıt ile birlikte tamamlanması önemle rica olunur. Ödemenin kongre öncesinde yapılması gerekmektedir.

 

ACENTA FİRMA ADI: MIRAGO Turizm Organizasyon ve Asistans Hizmetleri Ticaret A.Ş.

info@miragotour.com

Mehtap Altay: 0532 668 61 56

Özgen Gökoğlu: 0532 297 94 35

Mehtap Altay: mgokoglu@miragotour.com

Özgen Gökoğlu: ozgen@miragotour.com

 

* Belirtilen fiyatlara; saat 07:00 / 24:00 arası All inclusive kapsamında açık büfe sabah kahvaltı, açık büfe öğle yemeği, açık büfe akşam yemeği, limitsiz yerli içki, soft içeceklerle minibar ve KDV dahildir.

* Çift kişilik, Üç kişilik ve dört kişilik odalara rezervasyon yapmak isteyen katılımcılar odayı paylaşmak istedikleri kişilerin isimlerini Online Rezervasyon prosesi sırasında bildirmek zorundadırlar.

Registration Fees

Detailed information about the congressional participation fee ...

Archive

Past congresses and congressional documents...

Sponsorship

Click to sponsor the Congress