Konaklama

Kongre merkezi olarak Mirage Park Resort, Göynük, Kemer, ANTALYA belirlenmiştir. Konaklama işlemleri MIRAGO Turizm Organizasyon ve Asistans Hizmetleri Ticaret A.Ş.  tarafından yapılmakta olup rezervasyon yapmak  için aşağıdaki linke tıklayınız.

Konaklama Rezervasyonu İçin Tıklayınız

Oda rezervasyonu için Kongreye Kayıt olunuz.

KONAKLAMA TÜRÜFİYAT
Tek kişilik oda375 TL
Çift kişilik oda (kişi başı)275 TL
Üç kişilik oda (kişi başı)250 TL
Dört kişilik oda (kişi başı)250 TL
Dış Katılımcı*(Kongre Otelinde Konaklamayan Günlük 09:00-18:00)140 TL

0-9 yaş bir çocuk ücretsiz, 2’nci çocuk 75 TL

ÖNEMLİ BİLGİLER:

  1. Kongrenin tüm konaklama işlemleri MIRAGO Turizm Organizasyon ve Asistans Hizmetleri Ticaret AŞ tarafından yapılacaktır.
  2. Yukarıda belirtilen Konaklama ücretlerine KDV dâhildir. MIRAGO Turizm Organizasyon ve Asistans Hizmetleri Ticaret AŞ tarafından fatura düzenlenecektir.
  3. Fiyatlar “HER ŞEY DAHİL” konseptindedir. Otele giriş 14:00’ten sonra ve otelden çıkış 12:00’ye kadardır. Çıkış günü öğlen yemeği fiyatlara dahildir.

* Mini barlarda konsept dahilinde soft içecekler dahildir.

* Extra alınacak öğünler kişi başı 70,00 TL fiyatlanır.

  1. Kongre Oteline girişler otel güvenlik elemanları tarafından kontrol edilmektedir. Günübirlik misafiri olan katılımcılar misafirlerini dış güvenlik kapısından almaları gerekmektedir. Otel, 60 dakikayı geçmeyen lobide yapılacak ziyaretlerden ücret almamaktadır. Ancak, bir saati aşan 09:00- 18:00 saatleri arası ziyaretlerde 140 TL ve  bir saati aşan 18:00-24:00 arası ziyaretlerden ek olarak katılımcıların günübirlik misafirlerinden ve/veya katılımcılardan otel tarafından ücret alınmaktadır.

*Dış Katılım Ücreti Nedir?

Her şey dâhil sistemde çalışan otellerde; otel konsepti dâhilinde kongre aktiviteleri süresince yiyecek ve içecek servisleri ücretsizdir. Bu nedenle otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve kongre otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından Dış Katılım Ücreti alınmaktadır.

Dış katılım ücretine kayıt türü aranmaksızın otelde konaklama yapmayan tüm katılımcı, firma temsilcileri ve öğrenciler tabiidir.

Dış katılım bedelinin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamayacağından dış katılım bedeli ödemesinin kayıt ile birlikte tamamlanması önemle rica olunur. Ödemenin kongre öncesinde yapılması gerekmektedir.

ACENTA FİRMA ADI: MIRAGO Turizm Organizasyon ve Asistans Hizmetleri Ticaret A.Ş.

info@miragotour.com

Tlf: 0850 4550707

Mehtap Altay: 0532 668 61 56

Özgen Gökoğlu: 0532 297 94 35

Mehtap Altay: mgokoglu@miragotour.com

Özgen Gökoğlu: ozgen@miragotour.com

* Belirtilen fiyatlara; saat 07:00 / 24:00 arası ‘All Inclusive’ kapsamında açık büfe sabah kahvaltı, açık büfe öğle yemeği, açık büfe akşam yemeği, limitsiz yerli içki, soft içeceklerle minibar ve KDV dâhildir.

* Çift kişilik, Üç kişilik ve dört kişilik odalara rezervasyon yapmak isteyen katılımcılar odayı paylaşmak istedikleri kişilerin isimlerini Online Rezervasyon işlemi sırasında bildirmek zorundadırlar.

Scroll to Top